Tak, chciałbym otrzymywać newsletter Ekopral. Może on zawierać spersonalizowane informacjami na temat oferty, promocji, konkursów Ekopral, przygotowane specjalnie dla mnie.
Podając swoje dane wyrażam zgodę na utworzenie spersonalizowanego profilu użytkownika, aby Ekopral mógł kierować lepiej dostosowane do moich zainteresowań niektóre reklamy w formie: newslettera, wyświetlania reklam na stronach i aplikacjach mobilnych oraz materiałów drukowanych oraz ulepszać strony internetowe.
Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, np. tutaj lub poprzez link znajdujący się na końcu każdego newslettera, co prowadzi do usunięcia zebranych danych. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Administratorem danych osobowych jest Ekopral sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja "Solidarności", nr 117, lok. 207, 00-140 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu dostarczenia zamówionego newslettera. Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z subskrypcji newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości otrzymywania newslettera Ekopral. Za Państwa zgodą rejestrujemy Państwa zwyczaje użytkownika na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych oraz newsletterach. Analiza zwyczajów użytkownika obejmuje w szczególności kwestię, w których obszarach się Państwo poruszają i z jakich linków tam korzystają. W ten sposób tworzymy spersonalizowane profile użytkowników z przyporządkowaniem Państwa osoby i/lub adresu e-mail w celach wymienionych powyżej. Ponadto mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności.