logo
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 692.

Ozonowanie dla alergików

Ozonowanie to jedyna skuteczna metoda w walce z alergenami. Generator ozonu jest w stanie całkowicie usunąć z domów oraz pomieszczeń biurowych wszelkie grzyby, bakterie, roztocza oraz pleśnie. Po wykonanym przez naszą firmę zabiegu powietrze jest czyste i wolne od wszelkich alergenów. Osoby z alergią potwierdzają skuteczność ozonowania i aby uwolnić się od swojej dolegliwości, powtarzają zabieg ozonowania kilka razy w roku.

 

Ozonowanie jest skuteczną metodą na usuwanie alergenów z budynków mieszkalnych, hal przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej. Zarówno alergeny jak i roztocza mogą wywołać niebezpieczną reakcję alergiczną (uczuleniową), dlatego niezwykle istotne jest usunięcie źródła ich pochodzenia. Ozon nie tylko doskonale radzi sobie z alergenami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, ale również skutecznie zwalcza i eliminuje szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Osoby mające problemy alergiczne powinny skorzystać z metody ozonowania, ponieważ jest to niezwykle skuteczna metoda na walkę z alergenami. Wielu naszych klientów przekonało się, że ozonowanie działa natychmiastowo, a efekty widoczne są przez długi czas.

Adres stopka

Kontakt

87-100 Toruń
ul. Leona Szumana 7

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7:00-20:00
     sob. 7:00-15:00

Punkty Pralnicze

 

788 938 737

 
.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

newsletter / social

Dołącz do nas na:

Zamów newsletter

Polityka cookie

Copyright © 2024. Ekopral. projekt i wykonanie www.pollyart.pl